ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Blacharz samochodowy – praca w Niemczech

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Praca dla blacharza samochodowego – zobacz kto rekrutuje w Niemczech

Blacharz pracujący w zakładzie mechaniki samochodowej lub autoryzowanym serwisie musi mieć fach w ręku i dobrze znać się na swojej pracy. W zamian za zaangażowanie będzie jednak oczekiwał odpowiedniego wynagrodzenia. Niestety w naszym kraju nie zawsze można liczyć na zarobki, które pozwolą planować wymarzoną przyszłość. Jeśli więc chcesz wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie na rynku pracy, na którym zostaniesz doceniony, przemyśl wyjazd za granicę. Obecnie rekrutujemy do pracy na stanowisko blacharza samochodowego w Niemczech. Odezwij się i zobacz, jakie firmy aktualnie poszukują specjalistów, takich jak Ty. Możesz zapytać nas o widełki płacowe lub warunki pracy. Dzięki temu zyskasz legalne zatrudnienie i otrzymasz na start wsparcie doradców zawodowych. Do tej pory pomogliśmy już wielu Polakom zaaklimatyzować się w Niemczech, a tamtejszym przedsiębiorcom, znaleźć wartościowych pracowników.

Na naszej stronie znajdziesz także oferty pracy jako elektryk w Niemczech.

Blacharz samochodowy w Niemczech – co musisz wiedzieć?

Wyjazd zarobkowy do Niemiec to ogromna szansa dla blacharza samochodowego, który jest gotów wytrwale pracować na zabezpieczenie swojej przyszłości. Jednocześnie z tak radykalnym krokiem wiążą się również pewne obawy. Na pewno zastanawiasz się, czy będziesz potrafił się odnaleźć za granicą i czy trafisz na wypłacalną firmę. Nasza agencja zatrudnienia powstała po to, aby Polacy mogli wyjeżdżać bezpiecznie. Służymy Ci pomocą oraz poradą na etapie poszukiwania zatrudnienia oraz rekrutacji. Znajomość niemieckich realiów i rynku pracy wykorzystujemy, by pomóc Ci na starcie. Zależy nam na dobrym kontakcie z kandydatami do pracy jako blacharz w Niemczech, dlatego proponujemy kilka opcji wysłania zgłoszenia. Napisz do nas poprzez formularz na stronie, zadzwoń na infolinię lub skorzystaj z wygodnego czatu. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Chcesz podjąć pracę jako blacharz samochodowy w Niemczech? A może interesuje Cię inna posada z sektora motoryzacji? Dowiedz się, co możemy Ci zaproponować.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat