ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Praca Niemcy budowlanka – poznaj nasze oferty

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Planujesz zmianę pracy? A może dopiero wchodzisz na rynek i chcesz podjąć pierwsze zatrudnienie? Niezależnie od tego jakie są powody Twojej decyzji możesz zgłosić się do naszej agencji. My doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak trudne może być znalezienie właściwej oferty i zweryfikowanie potencjalnego pracodawcy. Dodatkowo bardzo często osoby wyjeżdżające do pracy za granicę nie zostają potraktowane, tak jak powinny. Właśnie dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem od samodzielnych poszukiwań jest postawienie na usługi naszej agencji. Dlaczego? Przede wszystkim to my zajmujemy się wyszukiwaniem firm. Dokładnie sprawdzamy warunki pracy, które oferują. Prowadzimy selekcję, której efektem jest baza pracodawców gwarantujących bezpieczne i atrakcyjne zatrudnienie. W związku z tym, każdy kto podejmuje z nami współpracę może czuć się pewnie, ponieważ to nasz zespół zadba o zabezpieczenie jego etatu i ustalenie dogodnych warunków.

Polecamy również zapoznać się z ofertą pracy jako budowlaniec w Niemczech.

Praca za granicą w budowlance – jakie są profity?

Oferty pracy w Niemczech budowlanka, to jedna z naszych dziedzin, w której możesz znaleźć zatrudnienie. Posiadasz doświadczenie? Masz już za sobą współpracę z polskimi firmami, a może pracujecie za granicą, ale nie jesteście zadowoleni z wynagrodzenia? Niezależnie od tego jakie są Twoje powody zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem konsultantów. Niemieckie stawki są znacznie wyższe od tych obowiązujących na rodzimym rynku pracy. Dodatkowo możliwość otrzymania w przyszłości niemieckiej emerytury przeważa szalę. Takie zatrudnienie zapewnia długofalowe bezpieczeństwo, które potrzebne jest każdemu. Mowa tu bowiem nie tylko o dobrych zarobkach, ale również możliwości korzystania z różnorodnych benefitów dla pracowników.
Jesteś zainteresowany pracą w budowlance w Niemczech? A może chcesz sprawdzić się w innej branży? Skontaktuj się z nami przez formularz dostępny na stronie lub wykonaj telefon. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przedstawimy oferty zgodne z oczekiwaniami.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat