ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Komisjoner Niemcy – chcesz podjąć zatrudnienie jako order picker?

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Powodów zmiany pracy można by wymieniać bardzo dużo. Najczęściej jednak do tego kroku popychają niezadowalające warunki panujące w obecnym miejscu zatrudnienia. Do nich należy oczywiście także kwestia wynagrodzenia i zapewnienia stałego, bezpiecznego stanowiska, z którym można związać się na długie lata. Na rynku pracy stale pojawiają się również nowe osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zatrudnieniem na etat. Dla obu tych grup przygotowaliśmy wiele ciekawych ofert pracy na terenie Niemiec. Wśród nich znajduje się praca jako komisjoner, order picker. Osoba na tym stanowisku zajmuje się przygotowaniem towarów do wysyłki, a także ich pakowaniem. Jest to stanowisko, na którym liczy się przede wszystkim zaangażowanie w powierzone obowiązki i wykonywanie ich z dokładnością. Dzięki temu osoby, które oczekują na zamówiony towar będą zadowolone z jakości usług danej firmy.

Praca komisjoner na terenie Niemiec – poznaj profity

Ofert na rynku pracy jest całkiem sporo, jednak nie na każde powinno się zwracać uwagę. Liczy się bowiem wiele kwestii, którym nie od razu potencjalny pracownik się przygląda. Właśnie dlatego nasza agencja zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych ofert, które pochodzą od sprawdzonych firm z Niemiec. Dzięki temu, każdy kto się do nas zgłosi otrzymuje klarowną ofertę pracy dopasowaną do jego kwalifikacji, a także oczekiwań. Na naszej stronie internetowej potencjalny pracownik może sprawdzić jakimi propozycjami aktualnie dysponujemy.

Na naszej stronie znajdziesz również oferty pracy na budowlance w Niemczech.

Zachęcamy jednak do skorzystania z formularza kontaktowego lub wykonania telefonu. Nasz zespół doradców zbierze wszystkie najpotrzebniejsze informacje, a następnie przedstawi oferty. Każda z nich będzie zapewniała pracę w solidnej firmie, która oferuje satysfakcjonujące wynagrodzenia, a często również pakiety dodatkowych benefitów.
Jeśli chcecie zmienić swoją pracę na lepszą, to nasze oferty są właśnie dla Was! Praca jako komisjoner w Niemczech, to tylko jedna z nich. Skontaktujcie się z nami po więcej szczegółów.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat