ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Praca kucharz Niemcy – pochwal się swoimi umiejętnościami

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Gotowanie to Twoje drugie imię? Lubisz dobrze zjeść? Praca jako kucharz w Niemczech to najprawdopodobniej idealna oferta dla Ciebie! Gastronomia nieustannie potrzebuje pracowników, dlatego możesz być pewien, że znajdziesz coś, co idealnie wpasuje się w Twoje gusta. Praca jako kucharz przynosi wiele satysfakcji. W szczególności, jeśli Twoje pomysły na dania są kreatywne oraz przede wszystkim – smaczne! Nie ma bowiem nic lepszego, niż serwowanie dań, które smakują innym, a w najlepszym przypadku wracają do restauracji po więcej. Jeśli więc szukasz lepszych zarobków, stabilnego zatrudnienia oraz godnych warunków w pracy jako kucharz w Niemczech, powinieneś zdecydowanie zwrócić uwagę na oferty dostępne na Finde-HR. Gwarantujemy współpracę z najbardziej zaufanymi pracodawcami w kraju!

Praca kucharz Niemcy – pomożemy Ci skontaktować się z pracodawcą

Twój niemiecki nie jest jeszcze idealny lub posiadasz problem z przełamaniem bariery językowej? Nie martw się. Decydując się na szukanie pracy za pomocą Finde-HR, możesz być pewien, że pomożemy Ci w każdej sytuacji. Co więcej, zajmiemy się dopełnieniem wszystkich wymaganych formalności, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że popełnisz błąd. Ponad to, możemy śmiało pochwalić się budowaną przez lata bazą zaufanych pracodawców, którzy chętnie zatrudniają osoby z Polski. Warto również wspomnieć o tym, że w całym procesie pełnimy rolę pośredników. Oznacza to, że umowę podpisujesz na warunkach niemieckich. Jak powszechnie wiadomo, jest to możliwość poszukiwana przez wielu Polaków.

Zobacz także oferty pracy przy pomocy kuchennej w Niemczech.

Korzystając z usług Finde-HR, zapewniamy Ci wsparcie na każdym kroku oraz bezpieczeństwo, które jest bardzo ważne gdy podejmujemy się nowej pracy. Tym bardziej, jeśli dzieje się to za granicami naszego ojczystego kraju. Pomożemy Ci zrozumieć niemiecki rynek pracy oraz jego aspekty prawne, abyś finalnie mógł osiągnąć pełen stopień samodzielności. W celu uzyskania większej ilości informacji, zachęcamy do skorzystania z możliwości czatu online. Jeśli jednak preferujesz bardziej tradycyjną formę, zadzwoń do nas lub napisz maila!


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat