ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Praca w logistyce – przekonaj się, że Niemcy to dobry wybór

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Dochodowa praca w Niemczech – logistyka

Od tego, jak dobrze funkcjonuje dział logistyki danego przedsiębiorstwa, często w dużej mierze zależy sukces przedsiębiorstwa. Osoby zajmujące stanowiska takie jak kurier, magazynier, operator wózka widłowego czy komisjoner, pełnią zatem bardzo odpowiedzialne funkcje. Niestety często okazuje się, że brakuje rąk do pracy. Wiele firm niemieckich jest w stanie zaoferować atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę na preferencyjnych warunkach, także dla Polaków, którzy zdecydują się na wyjazd zarobkowy. Jeżeli więc chcesz zmienić pracodawcę, zarabiać więcej i podnieść standard swojego życia, pomyśl o  przeprowadzce do Niemiec i podjęciu pracy w logistyce. Nasze biuro pośrednictwa poszukuje osób, które gotowe są rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, a za swoje zaangażowanie otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie. Zobacz jakie oferty pracy w Niemczech w sektorze logistyki dla Ciebie przygotowaliśmy.

Praca w logistyce – co musisz wiedzieć jadąc do Niemiec?

Jeśli interesujesz się logistyką i myślisz o pracy w Niemczech, zapewne wiesz, że za granicą często możesz liczyć na o wiele ciekawsze oferty niż w naszym kraju. Być może masz też pewne obawy. Nie chcesz zostać oszukany i martwisz się, czy uda Ci się wynegocjować korzystne warunki współpracy z niemieckimi firmami. Nieprzyjemności i straty czasu unikniesz zgłaszając się do naszej agencji i wybierając jedną ze zweryfikowanych przez nas ofert. Bogata baza pracodawców sprawi, że bez problemu znajdziesz stanowisko odpowiadające Twoim kompetencjom.

Polecamy również oferty pracy jako magazynier w Niemczech.

Nasze wsparcie obejmuje  opiekę w procesie rekrutacji oraz udzielenie szczegółowych informacji dotyczących branży logistycznej oraz pracy za granicą. Chętnie wyjaśnimy Ci kwestie formalne i aspekty prawne. Jeśli potrzebujesz praktycznych porad i pomocy w zorganizowaniu wyjazdu, skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń na infolinię albo wypróbuj nasz wygodny czat.
Masz uprawnienia na wózki widłowe, doświadczenie w logistyce lub chęci do pracy? Odezwij się do nas. Nasi doradcy czekają na Ciebie.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat