ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Praca ochrona Niemcy – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Chcesz zmienić swoją ścieżkę kariery? Planujesz wyprowadzkę do Niemiec? Chcesz zmienić swojego obecnego pracodawcę? Szukasz pracy jako ochroniarz w Niemczech? Znalazłeś się w idealnym miejscu! Zajmujemy się pośrednictwem między polskimi pracownikami, a niemieckimi pracodawcami. Do naszych najmocniejszych stron należy świetna znajomość niemieckiego rynku pracy oraz jego aspektów prawnych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci świetne warunki oraz godne wynagrodzenie. Fakt, iż Finde-HR pełni rolę pośrednika oznacza, że zatrudnienie otrzymujesz na niemieckich warunkach. Dla wielu osób jest to priorytet, ze względu na lepsze świadczenia socjalne oraz emeryturę. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na umieszczanie na stronie tylko i wyłącznie najlepszych ofert pracy jako ochroniarz w Niemczech.

Praca w Niemczech do ochrony bez znajomości języka – spróbuj swoich sił!

Nie znasz języka niemieckiego, a mimo to chcesz podjąć się pracy w tym kraju? Żaden problem! Na Finde-HR znajdziesz oferty pracy jako ochroniarz, które nie wymagają nawet podstawowej znajomości języka. W ten sposób, otwieramy nowe ścieżki zawodowe przed osobami, które najprawdopodobniej nigdy nie pomyślałyby o tym, że mogą podjąć się tego typu działań. Gwarantujemy bieżącą pomoc w sprawach prawnych oraz nawiązywaniu kontaktu z nowym pracodawcą.

Na naszej stronie znajdziesz także oferty pracy pomocy domowej.

Dopilnujemy, aby wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik. Korzystając z naszych usług, możesz być pewny, że Twoja praca będzie godnie wynagradzana, a warunki lepsze niż w dotychczasowej pracy. Oferujemy pomoc na każdej płaszczyźnie oraz gwarancję zatrudnienia u zaufanych pracodawców. Wiemy jak dużym krokiem jest decyzja o emigracji, dlatego chcemy aby całość przebiegła w komfortowych dla obu stron warunkach. Decydując się na nasze usługi możesz być pewny, że nie pożałujesz swojej decyzji! Zachęcamy do skorzystania z możliwości czatu online, na którym odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Jeśli preferujesz rozmowę, zadzwoń do nas już teraz!


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat