ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Praca ogrodnictwo Niemcy – dlaczego z nami?

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Zapewne każda osoba, która planuje wyjazd za granicę, by podjąć tam pracę zastanawia się od czego powinna zacząć. Wyszukiwanie ofert na własną rękę, a następnie kontaktowanie się z potencjalnymi pracodawcami nie zawsze jest łatwe. Wyjazd na przykład do Niemiec bez wcześniejszego zapewnienia sobie pracy i zakwaterowania również nie należy do najlepszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. By móc wyjechać do pewnej pracy należy podjąć inne kroki. Doskonałym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z naszą agencją. To my bowiem bierzemy na siebie weryfikacje ogłoszeń, a także firm, które je wystawiają. Sprawdzamy, czy te przedsiębiorstwa faktycznie istnieją, czy są wypłacalne, a także czy oferują godne warunki pracy. Dotyczy to między innymi pracy w ogrodnictwie na terenie Niemiec. Tego rodzaju zatrudnienie nie wymaga konkretnych kwalifikacji ani biegłej znajomości języka. Należy jednak wykazać się dużą odpowiedzialnością oraz chęcią do pracy fizycznej. Należy nastawić się na godziny spędzone w ogrodach.

Praca w Niemczech w ogrodnictwie – wybierz ofertę dla siebie

Jeśli jesteście zdecydowani na podjęcie zatrudnienia stałego lub sezonowego w ogrodnictwie na terenie Niemiec, to możecie już teraz rozpocząć przeglądanie dostępnych w naszej agencji ofert. Cały czas dodajemy nowe, interesujące propozycje. Niektóre z nich dotyczą rozpoczęcia pracy w najbliższych terminach. Dlatego też zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej strony lub kontaktowania się z nami.

Polecamy również oferty pracy jako ochroniarz w niemczech.

Już podczas pierwszej rozmowy ustalimy wstępne szczegóły dotyczące kwalifikacji i oczekiwań. W kolejnych krokach będziemy informowali o pojawiających się ofertach. Jeśli chcecie mieć szansę na zatrudnienie na dobrych warunkach, które ma przynieść Wam realne zyski, to musicie cały czas sprawdzać rynek. Jest to kolejny argument za tym, żeby skorzystać z naszych usług, ponieważ to my na bieżąco monitorujemy rynek, a Wy możecie już tylko przebierać w konkretnych ofertach.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat