ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Operator CNC w Niemczech – korzystna umowa i dobre zarobki

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Praca w Niemczech – maszyny CNC

Rozwój przemysłu metalurgicznego spowodował, że zakłady produkcyjne, zajmujące się obróbką metali, poszukują zarówno pracowników fizycznych, jak i wykwalifikowanych inżynierów. Szczególnie specjaliści, świetnie orientujący się w obsłudze urządzeń z nowoczesnego parku maszynowego, są pożądani za granicą, przez przedsiębiorców gotowych zaoferować korzystne stawki. Operator maszyn CNC w Niemczech, który dobrze zna język programowania oraz specyfikę pracy na produkcji, ma szansę na bardzo wysokie wynagrodzenie. Zmiana dotychczasowego miejsca zamieszkania i wyjazd zarobkowy to duży krok, jednak wielu Polaków już się na niego zdecydowało, korzystając z naszego pośrednictwa i wsparcia. Rekrutujemy obecnie do pracy w Niemczech na stanowiska frezera i operatora CNC, dla sprawdzonych firm, których oferty starannie weryfikujemy. Korzystając z naszej bazy, znajdziesz zatrudnienie na preferencyjnych warunkach z wynagrodzeniem adekwatnym do wiedzy i doświadczenia.

Zobacz także oferty pracy jako spawacz w Niemczech.

Operator maszyn CNC – wyjeżdżać do Niemiec?

Posiadamy swoich przedstawicieli w niemieckim biurze, co sprawia, że nie wypadamy z obiegu, jeśli chodzi o tamtejszy rynek pracy. Zawsze mamy najświeższe informacje, a lata doświadczenia w pośrednictwie sprawiły, że bardzo dobrze orientujemy się w formalnościach, kwestiach prawnych czy codziennych, jeśli chodzi o życie i pracę za granicą. Zgłaszając się do nas, dostaniesz nie tylko pracę w Niemczech jako operator CNC, ale również wiele praktycznych wskazówek. Pomożemy Ci wykorzystać swój potencjał zawodowy i umiejętności, aby zarabiać tyle na ile zasługujesz, a dzięki poradom od naszych konsultantów, nie będziesz również mieć większych problemów, by odnaleźć się w nowym środowisku. Możesz się z nami skontaktować w prosty sposób, poprzez formularz na stronie, czat oraz infolinię. Doradcy zawodowi są do Twojej dyspozycji.
Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz znać widełki płacowe dla operatora maszyn CNC w Niemczech? Nie czekaj, odezwij się do nas już dzisiaj.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat