ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Praca dla opiekunek w Niemczech – zyskaj możliwość stabilnego zatrudnienia

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Praca jako opiekunka w Niemczech to jedna z najpopularniejszych form zarobku za granicą, która wybierana jest głównie przez kobiety. Niesie za sobą stabilne zarobki, godne warunki pracy, a niekiedy i zakwaterowanie w domu, w którym opiekujemy się osobą starszą. Jest to idealna forma pracy dla osób, które lubią przebywać z ludźmi i nie boją się brać odpowiedzialności za drugiego człowieka. Jeśli więc jesteś osobą empatyczną, cierpliwą oraz posiadasz doświadczenie w opiece nad drugim człowiekiem, zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem naszej strony internetowej. W ten sposób, otrzymasz zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu udało nam się stworzyć bazę zaufanych przedsiębiorstw, które chętnie zatrudniają osoby z Polski. Godne warunki pracy gwarantowane!

Opiekunka osób starszych Niemcy – aplikuj już teraz!

Opiekunka osób starszych to osoba, która odgrywa bardzo ważną rolę w życiu rodziny. Dzięki niej, członkowie są odciążeni z wielu obowiązków, których najczęściej i tak nie potrafią wykonywać. Jeśli więc posiadasz odpowiednie umiejętności oraz łatwo nawiązujesz kontakt z drugim człowiekiem, opieka nad osobą starszą nie powinna sprawiać Ci większego problemu. Gwarantujemy pomoc od samego początku do końca rekrutacji, która polega na dopilnowaniu wszystkich formalności oraz skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Co więcej, będziemy chętnie uczestniczyć w rozmowach między pracodawcą a Tobą.

Polecamy również zapoznać się z ofertami pracy jako opiekunka.

W ten sposób, oszczędzimy Ci niepotrzebnego stresu oraz obowiązków. Decydując się na szukanie pracy za pomocą Finde-HR, możesz być pewien, że cały proces przebiegnie komfortowo oraz profesjonalnie. Oferujemy wsparcie na każdym kroku Twojej nowej ścieżki zawodowej. Zaufało nam już wiele osób, które już teraz mogą pochwalić się wysokimi zarobkami oraz stabilnym zatrudnieniem, którego szuka każdy z nas. W celu uzyskania większej ilości przydatnych informacji, skontaktuj się z nami telefonicznie, online lub mailowo. Czekamy na wiadomość!


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat