ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Praca Niemcy pomoc kuchenna – idealny sposób na dodatkowy zarobek

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Wyjazd do Niemiec to świetny sposób na dodatkowy zarobek, z którego korzysta duża część Polaków. Nie ma się co dziwić, jest to jedna z najprostszych metod na zdobycie gotówki. Zanim jednak podejmiesz decyzję o emigracji, należy upewnić się, że oferty, które przeglądasz są rzeczywiście warte uwagi. Aby ułatwić cały ten proces, zachęcamy do korzystania z Finde-HR. Na naszej stronie znajdziesz jedynie sprawdzone oferty jako pracownik pomocy kuchennej w Niemczech. Jak to możliwe? Posiadamy bardzo rozbudowaną sieć zaufanych pracodawców, u których otrzymasz godne wynagrodzenie oraz warunki pracy. Dbamy o współpracę wyłącznie z takimi przedsiębiorstwami, ponieważ chcemy zaproponować Ci najlepsze miejsca pracy w kraju. Co więcej, pełnimy rolę pośrednika, dzięki czemu umowę otrzymujesz na warunkach niemieckich.

Praca na zmywaku Niemcy – kto się w niej sprawdzi?

Praca na zmywaku w Niemczech, to idealna okazja na dodatkowy zarobek dla młodych osób, które chcą zyskać dodatkowe fundusze. Ten rodzaj pracy, pozwala na nawiązanie nowych, ciekawych znajomości, naukę języka oraz zdobycie wartościowego doświadczenia. Gwarantujemy bieżącą pomoc każdemu, kto zdecyduje się skorzystać z ofert dostępnych na portalu Finde-HR. Posiadamy świetną znajomość niemieckiego rynku pracy oraz jego aspektów prawnych. W ten sposób możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednymi z najlepszych pośredników.

Na naszej stronie znajdziesz również oferty pracy przy opiece w Niemczech.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca na zmywaku niesie za sobą ryzyko wyzysku, dlatego dokładnie weryfikujemy oferty, które pojawiają się na naszej stronie internetowej. Decydując się na poszukiwanie pracy za pomocą Finde-HR możesz liczyć na wsparcie oraz bezpieczeństwo. Pomożemy Ci dopilnować wszelkich formalności oraz w razie potrzeby nawiązać kontakt z pracodawcą. Bariera językowa potrafi być problemem, jednak nie wtedy, gdy współpracujesz z Finde-HR! Jeśli potrzebujesz większej ilości informacji, uzyskasz je kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą czatu online. Zapraszamy!


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat