ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Przemysł spożywczy praca Niemcy – co oferuje ten rynek?

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Wiele osób pracujących aktualnie na etacie w firmach polskich ma poczucie, że zdecydowanie za mało zarabia. W wyniku tego martwią się o swoją przyszłość i emeryturę, którą będą otrzymywać. Do tego dochodzi jeszcze zaniepokojenie o zapewnienie bezpieczeństwa najbliższej rodzinie. Te obawy często są powodem rozpoczęcia poszukiwań nowego zatrudnienia. My to doskonale rozumiemy i dlatego każdego, kto ma takie obawy, a także tych którzy chcą coś zmienić w swoim życiu zapraszamy do współpracy z naszą agencją. Nasz zespół cały czas pracuje nad kompletowaniem bazy pracodawców z przemysłu spożywczego w Niemczech, którzy mogą zaoferować dogodne warunki pracy. Wewnątrz agencji sprawdzane są firmy i odrzucane te, które nie są przyjazne pracownikowi, a także te które oferują zbyt niskie stawki. Dlatego też zarówno jeśli chodzi o pracę w przemyśle spożywczym, jak i w innych branżach, możemy zaoferować wyłącznie najlepsze oferty pojawiające się na rynku. Tym samym, każdy kto podejmuje z nami współpracę, zyskuje szansę na dobre zarobki i pewne zatrudnienie.

Praca w przemyśle spożywczym w Niemczech – podejmij współpracę

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wyjazd do pracy za granice nie zawsze jest łatwą decyzją, zwłaszcza dla osób, które nie znają języka lub dopiero się go uczą. Dlatego też oferujemy wszystkim wsparcie ze strony agencji.

Na naszej stronie znajdziesz również oferty pracy w branży automotive w Niemczech.

Wystarczy wykonać do nas telefon lub wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej. Przedstawimy wówczas oferty pracy z przemyśle spożywczym, a także innych branżach. Pomożemy skontaktować się z potencjalnym pracodawcą, a w kolejnym etapie również wypełnić wszystkie dokumenty. Zajmujemy się również organizacją zakwaterowania. Dlatego też po podjęciu z nami współpracy pracownik poczuje się naprawdę zaopiekowany. Do tego dochodzą niemieckie stawki godzinowe, perspektywa rozwoju i zapewnienia sobie godziwej emerytury.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, czy to do pracy w przemyśle spożywczym w Niemczech, czy też innych zagadnień to zapraszamy do kontaktu.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat