ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

Kierowca walking floor – poznaj oferty pracy w Niemczech

Popularne hasła: Elektryk przemysłowy | Murarz | Pomocnik na budowie

Obecnie nie mamy ofert w tej kategorii.

Nic straconego, wypełnij formularz i zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Pozostałe oferty

Stanowisko Miejscowość Wynagrodzenie

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2300 - 2450€ NA RĘKĘ, BERLIN, BEZ JĘZYKA
Berlin
2300 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2215 - 2450 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, SOLÓWKA
przy granicy z Francją
2215 - 2450 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA KAT. C+E – 2200 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, KONTENERY MORSKIE, BREMEN
Bremen
2200 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA CE, 2100/2250 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, PODSTAWOWY JĘZYK OBCY
Kassel
2100/2250 euro brutto
Więcej

OFERTA SPECJALNA

KIEROWCA C/CE – OD 2255 DO 2525 EURO BRUTTO + DIETY I DODATKI, BEZ JĘZYKA
Norymberga
2255-2525 euro brutto
Więcej

Wszystkie ogłoszenia

Jest praca – prowadź walking floor i zarabiaj

Europejskie firmy, działające w sektorze transportowym stawiają na innowacyjne rozwiązania, takie jak na przykład naczepy z ruchomą podłogą. Tak zwane walking floor wymagają kierowcy z odpowiednimi kwalifikacjami oraz umiejętnościami. Oznacza to, że zagraniczne rynki pracy są otwarte na osoby, które gotowe są podjąć się prowadzenia tego typu pojazdów. Niemcy stały się popularnym kierunkiem wyjazdów zarobkowych, a praca na walking floor jest jedną z wielu korzystnych opcji, które mogą Cię zainteresować. Jeśli jednak chcesz zdobyć zatrudnienie na podobnym stanowisku, bez ryzyka, że coś pójdzie nie tak, odezwij się do nas. Pośredniczymy w procesach rekrutacyjnych między polskimi kandydatami do pracy, a niemieckimi firmami. Posiadamy rozbudowaną bazę zweryfikowanych przez nas przedsiębiorców, którzy od lat zatrudniają Polaków na preferencyjnych warunkach. Skorzystaj z szansy na atrakcyjne zarobki i wybierz jedną z proponowanych przez nas ofert, sprawdzonych pod kątem wiarygodności.

Zapoznaj się również z ofertą pracy dla kierowcy wywrotki.

Kierowca walking floor – praca za granicą

Często zdarza nam się pomagać w zmianie pracy tym osobom, które już jeżdżą dla zagranicznych firm, ale nie są zadowolone z proponowanych warunków. Jednak jesteśmy również otwarci na tych, którzy nie mają jeszcze doświadczenia na europejskich rynkach pracy. Jeśli więc chcesz podjąć pracę na walking floor jako kierowca i poszukujesz agencji, która da Ci poczucie bezpieczeństwa, dobrze trafiłeś. Posiadamy biuro w Niemczech i Warszawie, a dzięki długoletniemu doświadczeniu, dobrze wiemy, co jest najistotniejsze, kiedy podpisuje się umowę z niemieckim pracodawcą. Podpowiemy w kwestiach prawnych oraz formalnych, a także upewnimy się, że jesteś dobrze poinformowany. Właśnie dlatego stawiamy przede wszystkim na dobrą komunikację i oferujemy trzy wygodne opcje kontaktu z naszymi konsultantami. Zadzwoń do nas, napisz na czacie lub wypełnij formularz na stronie.
Dowiedz się więcej o pracy na stanowisku kierowcy walking floor w Niemczech i sprawdź, jakie atrakcyjne oferty dla Ciebie przygotowaliśmy.


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat