ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!+48 22 123 83 69

O nas

Poznaj nas

kim jesteśmy?

Rekrutujemy dla sprawdzonych, niemieckich pracodawców.  Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio w niemieckich firmach. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku. Pomagamy kandydatom poszukującym zatrudnienia w Niemczech w znalezieniu najlepszego pracodawcy. Wieloletnie doświadczenie i znajomość zagranicznego rynku pracy sprawia, że oferujemy tylko sprawdzone oferty oraz gwarantujące legalność i bezpieczeństwo zatrudnienia. Dynamiczny rozwój firmy pozwala nam poszerzać zakres działania na kolejne branże i miasta w Niemczech. Nasz zespół dba o właściwe dopasowanie ofert do oczekiwań i doświadczenia kandydatów. Misją Finde- Hr jest sprawienie, by polscy pracownicy poznali dobrych, niemieckich pracodawców - nawiązali z nimi współpracę i czerpali korzyści w postaci lepszych zarobków i warunków zatrudnienia. Podstawą naszego działania jest uczciwość, rzetelne przekazywanie informacji i dbałość o szczegóły na każdym etapie rekrutacji.

Co zyskujesz?

nie jesteś sam

Niemiecka umowa o pracę

Gwarantujemy zatrunienie bezpośrednio w nimieckiej firmie, na niemiecką umowę o pracę. Dzięki temu osoby zatrudnione mają prawo do pakietu niemieckich świadczeń, takich jak Kindergeld i niemiecka emerytura.

Bezpośrednie oferty pracy

Utrzymujemy wieloletnie kontakty z pracodawcami. Posiadamy sparwdzone oferty pracy, bezpośrednio od najlepszych pracodawców w Niemczech.  Dzięki nam znajdziesz zatrudnienie, bezpośrednio w niemieckich firmach.

Opieka polskiego koordynatora

Wiemy, jak stresujące bywają pierwsze dni w nowej pracy. Dlatego w tym okresie będziesz mógł liczyć na naszą pomoc. Polscy koordynatorzy odpowiedzą na Twoje pytania, pomogą rozwiązać ewentualne problemy i oswoić się z nową rzeczywistością.

Oferty pracy z całych Niemiec

Działamy na niemieckim rynku zatrudnienia od wielu lat, dzięki temu znamy specyfikę każdego regionu kraju. Dbamy o różnorodność ofert pod każdym względem. Dopasowujemy lokalizację do indywidulanych preferencji kandydatów.

Minimum formalności

Współpracując z nami nie musisz obawiać się skomplikowanych procedur i czytania zawiłych umów. Jesteśmy po to aby Ci wszystko wyjaśnić i przeprowadzić kroku po kroku przez poszukiwanie pracy, rekrutację i zwarcie umowy z pracodawcą.

Doradzamy w sprawach zawodowych

Wiemy jakich pracowników potrzebują niemieckie firmy. Dobierzemy najlepszą ofertę do Twojego doświadczenia i kompetencji. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości zatrudnienia i najlepsze ścieżki rozwoju.

Jak działamy?

jak działamy?

Aplikacja

Możesz zgłosić nam chęć podjęcia pracy w Niemczech na kilka sposobów - przez formularz z ogłoszenia, wysyłając wiadomość na adres mailowy lub dzwoniąc do nas. Nasi konsultanci udzielają wszystkich informacji na temat naszej pomocy w poszukiwaniu zatrudnienia.

Rozmowa

Kontaktujemy się z Tobą, uzupełniamy brakujące informacje i umawiamy się na rozmowę rekrutacyjną. Analizujemy, czy doświadczenie i kompetencje, które posiadasz spełniają wymagania pracodawcy. Przedstawiamy możliwości i warunki pracy.

Decyzja

Przedstawiamy Twoją kandydaturę pracodawcy. Przekazujemy mu informacje, które uzyskaliśmy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pracodawca poznaje Twoje doświadczenie, następnie podejmuje decyzję, a my ją Tobie przekazujemy. Podpisujesz niemiecką umowę o pracę.

Wyjazd

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pracodawcy i na ustalonych wcześniej warunkach jedziesz do pracy w Niemczech. Jesteśm zatrudniony bezpośrednio w niemeickiej firmie, na niemiecką umowę o pracę. Nasz koordynator wspiera Cię w pierwszych  tygodniach pracy.
Nasza praca polega na szukaniu pracy dla innych. Robimy wszystko aby osoby chcące podjąć zatrudnienie w Niemczech mogły wyjechać do dobrej pracy bez obaw. Kluczem do naszego sukcesu jest dokładna analiza wymagań pracodawców względem swojego personelu oraz poznanie warunków i specyfiki pracy w danej firmie. To dzięki temu możemy przekazać kandydatom szczegółowe informacje na temat zatrudnienia. Wiemy na jakie doświadczenia i umiejętności zwrócić uwagę podczas rekrutacji. Jakie kompetencje są niezbędne, a czego można nauczyć się w nowej firmie. Nie pozostawiamy wątpliwości i pytań bez odpowiedzi. Gdy wymagania i warunki pracodawcy pokrywają się z umiejętnościami i oczekiwaniami kandydata doprowadzamy do zawarcia korzystnej dla obu stron umowy.

Opinie Kandydatów

 • Pracuję w Niemczech dzięki Finde- Hr. Warunki pracy są takie, jak przedstawili pracownicy agencji. Wiem, że mogę na nich polegać i bardzo dziękujemy za znalezienie dobrej pracy

  Paweł, 34 lata

  elektryk, woj. zachodniopomorskie
 • Polecam firmę Finde- Hr każdej osobie szukającej pracy. Szybki proces rekrutacji oraz dopasowana oferta pracy. Wyjechałem 3 miesiące temu i już się zadomowiłem w nowym miejscu.

  Andrzej, 33 lata

  kierowca C+E, woj. mazowieckie
 • Jestem miło zaskoczony profesjonalnym podejściem i rzetelnym załatwieniem formalności związanych z podjęciem przeze mnie pracy, którą załatwiła mi firma Finde- Hr.

  Piotr, 28 lat

  elektryk, woj. opolskie
 • Polecam Finde- Hr, każad sprawa była załatwiona. Pracuje od 5 miesięcy i wszystko się zgadza.

  Piotr, 52 lata

  spawacz, woj. pomorskie

Skontaktuj się
z nami

Bezpośrednie oferty pracy
z całych Niemiec


Zadzwoń już teraz!

+48 22 123 83 69

Czat